Hakkımızda

SUGEKO, bir ATAKEL Elektronik Grup firmasıdır. Sugeko su geçirmez konnektör teknolojileri üstüne uzmanlaşmış, stoklu çalışan, genç ve dinamik bir distribitörlüktür. Ana müşteri portföyü marin (yat ve gemi), LED dış aydınlatma, endüstriyel otomasyon, ve savunma sanayileri olup bu marketteki müşterilerine yeni çözümler ve özel tasarım ürünler sağlayabilmektedir.
 
SUGEKO mühendisleri, bilgi birikimi ve proje deneyimleri sayesinde uygulamanız için en doğru ürünü seçmenizde ve uzun yıllar boyunca sorunsuz çalışan projeler gerçekleştirmenize yardımcı olurlar. Böylece en uygun çözümü en düşük bütçeyle yapılandırabilirsiniz.  

 

su geçirmez konnektör, water tight connectors, watertight connector, sugeçirmez konnektör, waterproof connectors, water proof connectors, IP67 connectors, led konnektörleri, led konnektör, dairesel konnektör, IP68 connectors, led connectors, economic led connectors, connectors turkey, connector china, chogori connectors, industrial connectors, endüstriyel konnektörler, suya dayanıklı konnektörler, su altı konnektörler, under water connectors, IP67 konnektörler, IP68 konnektörler.