Su Geçirmez Kasa Havalandırıcı plug

Özellikle dış ortamlar için hazırlanan Led kasaları dış ortamın sorunlu hava şartlarına uygun olması için IP67 65 olarak hazırlanır bu sayede kasanın içine su toz girmez. Fakat aynı zamanda içeride yanan led yaratmış olduğu ısı belli bir miktar nemli buhar oluşmasına sebeb olur. buna terleme de diyebiliriz.bunun önüne geçmek için kullanılan su toz geçirmez IP 67 aparatı kasaya monte ederiz, bu aparatın özelliği Kasa içine su ve toz girmesini engellerken aynı zamanda içerideki oluşan ısıyı dışarı atması ile içerde nem yani terleme olmasını engeller. 

Kullanıldığı yerler: led aydınlatma kasaları, elektronik kutular, surf tahtaları,  otomobil lambaları, Komunikasyon sistemleri, güvenlik kameraları, solar sistemleri, içi ısınma yapan her türlü sistemde rahatlıkla monte edilebilri.


Paslanmaz Çelik IP67 Led Hava vantilatorü

Plastik Kasa Gövdeli Vida Tipi Hava Vantilatörü

IP68 Havalandırma Tapalı Kablo Rakorları

su geçirmez konnektör, water tight connectors, watertight connector, sugeçirmez konnektör, waterproof connectors, water proof connectors, IP67 connectors, led konnektörleri, led konnektör, dairesel konnektör, IP68 connectors, led connectors, economic led connectors, connectors turkey, connector china, chogori connectors, industrial connectors, endüstriyel konnektörler, suya dayanıklı konnektörler, su altı konnektörler, under water connectors, IP67 konnektörler, IP68 konnektörler.