Middle-Su Geçirmez Konnektör Panel Önü Montaj Erkek Pinli Screw Bağlantı PCB Termina

Panel tipi Middle seri dairesel su geçirmez konnektörleri çok zor çevre ve endüstriyel şartlarında en güvenilir şekilde kullanılması amaçlı tasarlanmıştır. IP68 ve IP67 Su ve toz geçirmezlik yanı sıra PA66 UV yalıtımlı plastik mataryel ile son derece güvenilir bir ürün olan Chogori Middle serisi Endüstriyel makine ve cihazlarda, Denizcilik sektöründe kullanılan tüm uygulamalarda, Led aydınlatmaların güç ve sinyal kontrollerinde %100 güven ile kullanabileceğiniz bir seridir. Tüm Chogori ürünleri 5 yıl garantilidir. 
Bu yüksek kalite ürünümüz kolay ve çabuk takılıp sökülebilir. yarım çevirme kitleme (Lockn Bayonet), çevirmeli kilit (screw) tipi kilitleme yanısıra çevirmeden takarak kilitleme yani (push lock) kitleme seçeneğide mevcuttur. 2 - 18 pine kadar ve aynı zamanda 3+5 seçeneği bulunan ürünümüz ; 20,15,10 ve 5 Amper aynı zamanda 3+5 tipi 3 güç ve 5 sinyal olarak 15+2 amper için tasarlanarak bir çok alanda kullanımını mümkün kılar.
Chogori firması tüm ürünlerinde kullanılan parçaları 6000 m karelik fabrikasında yüksek kalite değerleri ile üretir. Tüm Parçalar dünyaca tanınmış kalite ve uygunluk sertifikalarına sahiptir. Kullanılan Plastik PA66, Pinler herkesin bildiği phospor bronze ve tümü altın kaplı olup bu sayede sinyallerin mükkemmel iletimini sağlar ve dış ortamların ve su buharların deniz suyu tuzlarının pinleri oksitlemesini engeller. 3000 kere tak sök garantisi verebilen  Chogori konnektörleri tek 5 yıl garanti verebilen firmadır.  Standart Serisi IP 68 ve IP 67 Özelliğini yapısındaki 5 farklı yalıtımı sayesinde almıştır. Bu sayede en çetin koşullarda güven ile tercih sebebidir. Mükkemmelin arandığı tüm alanlarda kullanılabilir. Pinlerin sıralaması kusursuzdur.
Uygulamalar: LED Armatürler, Medikal Cihazlar, Deniz taşıtlarında nevigasyon ve uydu sistemlerinde
Dış Ortamda Endüstriyel Cihazlar, Fabrika Otomasyonları, Mayın dedektörlerinde.

su geçirmez konnektör, water tight connectors, watertight connector, sugeçirmez konnektör, waterproof connectors, water proof connectors, IP67 connectors, led konnektörleri, led konnektör, dairesel konnektör, IP68 connectors, led connectors, economic led connectors, connectors turkey, connector china, chogori connectors, industrial connectors, endüstriyel konnektörler, suya dayanıklı konnektörler, su altı konnektörler, under water connectors, IP67 konnektörler, IP68 konnektörler.